Erotyczne prezenty urodzinowe, czyli frajda dla dwojga

Jeśli szukasz erotycznego prezentu na urodziny dla swojej partnerki albo swojego partnera, to znak, że jesteście już na tym wspaniałym etapie w związku, kiedy nie istnieją tematy tabu. Czujecie się ze sobą swobodnie i dawno zapomnieliście o wstydzie. Warto celebrować ten czas i urozmaicać łóżkowe przygody różnorodnymi gadżetami. Urodziny, walentynki, rocznica czy jakakolwiek inna okoliczność stwarzająca okazję do wymiany upominków jest dobrym pretekstem, by sprawić sobie jeszcze więcej radości i przyjemności.

Erotyczny gadżet w roli prezentu urodzinowego – dlaczego to dobry pomysł?

Można by się zastanawiać: czy akcesoria erotyczne to dobry pomysł na upominek? Czy nie jest tak, że są odrobinę egoistyczne, bo zakładają także przyjemność obdarowującego? Wszystko zależy od tego, czy wykażesz się uczuciem, i tego, jaki seksowny rekwizyt wręczysz drugiej połówce. A także: w jakim nastroju i klimacie to zrobisz? Erotyczne prezenty niosą ze sobą obietnicę i duży ładunek uczuciowy, dlatego dobrze je sobie wręczać w gorącej atmosferze luksusu. Nie zapominaj jednak o poczuciu humoru – w końcu nic lepiej nie nastraja do seksu niż poczucie, że można się całkowicie wyluzować, nie można popadać ze skrajności w skrajność i traktować takich prezentów zbyt poważnie. Wyczucie i dystans jest tu kluczem.

O czym świadczy figlarny podarunek?

Kiedy wręczasz drugiej połówce upominek, który zapowiada dla Was obojga upojną noc, przekaz jest prosty: chcesz zapewnić Partnera, że jest dla Ciebie pociągający. Więcej: dając jej / jemu erotyczny prezent, dajesz obietnicę rozkoszy, a to zobowiązuje. Co jeszcze implikuje taki prezent? Czas i uwagę, czyli dwie z najcenniejszych rzeczy, jakie możecie sobie podarować.

 


 
 

Jak wybrać erotyczny prezent, by trafić w gusta drugiej połówki?

Jeśli wręczasz erotyczny prezent ukochanej / ukochanemu, czyli komuś, kogo doskonale znasz, ryzyko, że spudłujesz i zdecydujesz się na coś, co wzbudzi zażenowanie albo drwiący śmiech, jest bardzo niskie. Tym, nad czym możesz się tu zastanawiać, jest raczej skalowanie przyjemności. Dobrym pomysłem jest wspólne odwiedzenie kilku sklepów erotycznych – online lub stacjonarnie – przyjrzenie się ich ofercie i zdecydowanie, co się Wam podoba. Można też potraktować taką wycieczkę jako zabawę i tylko dyskretnie przyjrzeć się reakcjom Partnera aby potem go zaskoczyć przedmiotem, który zatrzymał jego wzrok na dłużej. Nie musisz się tu obawiać, że zepsujesz niespodziankę. Niespodzianką będzie to, co przeżyjecie wspólnie, kiedy taki gadżet wprowadzicie do sypialni, np. z okazji urodzin jednego z Was.

Nasza propozycja zmysłowych upominków

Nim podsuniemy Ci kilka pomysłów na erotyczny prezent urodzinowy, chcemy wspomnieć o jednej rzeczy. Oszczędzanie na gadżetach erotycznych nigdy nie jest dobrym pomysłem. Z kilku powodów. Po pierwsze: łączące Was uczucie nie jest tanie ani nie traktujecie siebie nawzajem pobieżnie – dlaczego więc mielibyście sobie dawać cokolwiek innego niż wszystko, co najlepsze? Wybierajcie gadżety niepowtarzalne i wartościowe, tak jak Was dwoje. Po drugie: zapewne na co dzień dbacie o swoje bezpieczeństwo, dlaczego więc mielibyście o nim zapomnieć w sypialni? Tanie gadżety, pozbawione certyfikatów i nieprzetestowane, mogą być zagrożeniem dla zdrowia. Dlatego też wybierając gadżet powinniśmy patrzeć raczej na środkową i górną półkę aby uniknąć „plastikowego rozczarowania”.

 


 
 

Co wobec tego polecamy jako ekskluzywny erotyczny prezent na urodziny? Wszelkie wyrafinowane rekwizyty od marki Devo, zarówno z linii Secret Garden, jak i Opium. W kolekcji znajdziesz zarówno akcesoria do krępowania jak i wymierzenia słodkiej kary, na przykład kajdanki na ręce i nogi, obroże, pejcze, packi i szpicruty, a także kompletne zestawy prezentowe, które zawierają wszystko, czego potrzebujecie w sypialni, a jednocześnie mają spójny, pasujący do siebie dizajn. Kupując taki zestaw możecie poczuć się jak w Czerwonym pokoju z filmy „50 Twarzy Greya”.

A więc… wszystkiego najlepszego i bawcie się dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *