Gra wstępna, czyli pierwszy krok ku przyjemności

gra wstępna sex seks romans

Błysk w oku, zarumienione policzki, szybsze bicie serca… Nic nie może się równać z uczuciem pasji i pożądania, jakie wzbudza gra wstępna. Czy wiesz, że endorfiny, czyli hormony szczęścia, które uwalniane są w największej ilości w momencie orgazmu, zaczynają buzować już w momencie rozpoczęcia gry wstępnej?

Niestety zgodnie z wynikami najnowszych badań ten, jakże istotny, element naszego pożycia traci na znaczeniu i pary poświęcają mu coraz mniej czasu. To straszny błąd ponieważ nawet najlepiej dobrana para czasem potrzebuje inspiracji na urozmaicenie łóżkowych igraszek. Sprawdź, jak możesz zaskoczyć swojego partnera i zadbać o to, by w Waszym związku nigdy nie wypalił się ogień! Odpowiadamy – jak powinna wyglądać gra wstępna!

Pokusa pierwszych randek

Pamiętasz to uczucie, gdy sama myśl o spotkaniu z partnerem powodowała dobrze znane “motyle w brzuchu”, a przed randką czuliście ekscytację, nie mogliście się doczekać i nacieszyć swoją obecnością? Jeżeli chcesz, by Wasza gra wstępna przeniosła Was z powrotem do czasów z początku związku, z pewnością zachwyci Was scenariusz “Pokusa”. Motto tego scenariusza brzmi “Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej” – a rosnące napięcie sprawi, że gdy znajdziecie się w pokoju hotelowym po zmysłowej randce, nie będziecie mogli nacieszyć się swoją obecnością i upragnioną przyjemnością. Nie zdradzimy Ci tego, co znajdziesz w tym zestawie, ale możesz mieć pewność, że po takiej grze wstępnej na długo nie zapomnicie o tym wspaniałym wieczorze…

 

Romantyczny masaż erotyczny

Czy jest coś, co bardziej rozbudza pasję między kochankami, niż zmysłowy masaż? Delikatny, olejek z afrodyzjakiem, który rozluźnia spięte mięśnie, ciepłe dłonie, które krok po kroku poznają mapę Twojego ciała… To przepis na cudowną, długą i pełną pasji noc. Na łóżku a może w wannie – gdzie lubicie go najbardziej? Przetestujcie coś nowego! Masaż zacznij od stóp, i powoli przesuwaj się coraz wyżej – na łydki, uda, pośladki i plecy, zataczając powoli koła, lekko naciskając lub drapiąc. Jaki olejek wybierzesz? My proponujemy zapach Sensual, który rozgrzewa, relaksuje i niweluje napięcie mięśni. A może zdecydujesz się na świecę do masażu erotycznego, która zamieni Waszą sypialnię w orientalny, pełen przyjemności salon relaksującego masażu…? Ograniczać Cię może tylko Twoja wyobraźnia.

Kara i rozkosz – gra wstępna dla niej i dla niego

Chcesz urozmaicić Waszą grę wstępną i spróbować czegoś nowego? Pomyśl o zmysłowym oddaniu się drugiej osobie, pełnym zaufaniu, słodko-gorzkim połączeniu rozkoszy i kary. Ekscytacja związana z zawiązanymi oczami, nadgarstkami spiętymi kajdankami, i tylko Wy dwoje, odkrywający granice przyjemności… Takiej gry wstępnej nie zapomnicie na długo. W zestawie Fifty Shades Of Grey Principles Of Lust, który wprowadzi Was oboje w tajemniczy, zmysłowy świat BDSM znajdziecie też piórko do łaskotania i wibrator na palec, który dostarczy partnerce zupełnie nowych, niezapomnianych doznań. Spraw, by drżała z przyjemności, czekając na każdy Twój kolejny ruch, nie wiedząc, czy spodziewać się teraz słodkiej rozkoszy, a może dyscyplinującego klapsa, gdy okaże Ci nieposłuszeństwo… I przekonaj się, jak potoczy się ta noc.

Gra wstępna pomysły – podsumowanie

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na romantyczny masaż, który podniesie temperaturę w sypialni, na eksplorowanie najdalszych zakątków erotycznej przyjemności z BDSM, a może budowanie napięcia i ekscytacji znanej z pierwszych randek ze scenariuszem, w którym wcielicie się w kogoś innego – możesz mieć pewność, że następnego dnia wiele razy będziecie wracać myślami do tej niezwykłej gry wstępnej. Dlatego nie bójcie się próbować, bo lepiej żałować czegoś co się zrobiło niż tego, czego się nie spróbowało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *