Jak przekonać Partnera / Partnerkę do zmiany w sypialni?

Na początek zasadnicze pytanie: Dlaczego w ogóle warto wprowadzać zmiany w sypialni? Ponieważ właśnie w ten sposób podtrzymacie temperaturę w związku, stale na tak samo wysokim poziomie. Jedyna droga do tego, by przekonać Partnera / Partnerkę do zmiany w sypialni, wiedzie przez… zupełny brak perswazji. Nie chodzi o to, by jedno z Was przedstawiło drugiemu zalety jakiegoś gadżetu czy nowej pozycji. W tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz. Nie przekonujcie się więc wzajemnie, bo wtedy jedna ze stron może zrobić coś wbrew własnej woli. Zadbajcie w zamian o to, by równocześnie nabrać ochoty na zmiany w łóżku.

Jakie zmiany w sypialni możecie wprowadzić?

Nowości w sypialni możecie wprowadzić zarówno w zakresie łóżkowych pozycji, jak i gadżetów erotycznych, z których korzystacie ze zamkniętymi drzwiami. Różnica jest taka, że zmysłowe akcesoria trochę łatwiej jest wprowadzić. Zaawansowane układy wprost z Kamasutry wymagają nierzadko dużej sprawności fizycznej i często wcześniej Was zmęczą, niż doprowadzą do orgazmu. Zmiany w sypialni nie muszą być radykalne. Nim weźmiecie się za figurę Y, G force, łuk tryumfalny, nożyce albo kaskadę, musicie ćwiczyć regularnie (tym razem na siłowni) i rozciągać się.

 

 

 

Tymczasem erotyczne zabawki dla dorosłych, których propozycje za chwilę przedstawimy, wymagają w zasadzie często tylko uruchomienia albo wzięcia w dłoń i przystąpienia do dzieła. Pamiętajcie jednak, że by dać Wam pełną satysfakcję i jednocześnie bezpieczeństwo, gadżety te muszą być odpowiedniej jakości. Tanie bazarowe akcesoria to raczej zagrożenie niż droga do rozkoszy.

Erotyczne gadżety w roli nowości w sypialni

Zacznijcie zmiany w sypialni delikatnie, wprowadzając na przykład elementy seksu tantrycznego, erotyczny masaż lub łagodne muskanie czarnym piórkiem do łaskotania. Taka pieszczota, jeśli będzie trwała wystarczająco długo, może stać się słodką torturą nie do zniesienia, zwłaszcza jeśli łaskotana osoba zostanie skrępowana.

Jeśli łaskotanie to dla Was za mało, możecie wypróbować coś o podobnym do piórka kształcie, a pochodzącego z obszaru BDSM. Mowa o czerwonym pejczu Devo, który polecamy tym parom, które chciałyby wprowadzić do sypialni odrobinę rozkosznego bólu.

 

 

 

Idźmy dalej – być może chcielibyście poczuć na nowo wibracje, najlepiej równocześnie. W takiej sytuacji sprawdzi się wibrator dla par (np. Lelo Tiani 3 Black), zawierający zdalnie sterowany masażer, którego można używać także podczas stosunku. Dzięki nim dopasujecie wzajemnie tempo i skończycie razem.

Zmiany w sypialni? A może seks analny?

Jedną z dróg na urozmaicenie wspólnych nocy jest zmiana sposobu, w jaki się kochacie. Być może od dawna kusił Was seks analny, ale baliście się spróbować? Niepotrzebnie, bo większość mitów z nim związana jest zupełnie fałszywa, jak to mity. W Releve przygotowaliśmy dla Was cały zestaw rozluźniających, nawilżających i odprężających lubrykantów, sprayów, np. Analyse Me, które ułatwią Wam czerpanie przyjemności z miłości greckiej. Dokładnie jak podejść do tematu napisaliśmy w artykule „Mój pierwszy raz czyli tajniki seksu analnego”.

 

 

 

Skąd czerpać więcej pomysłów na nowości w sypialni?

Nowe pomysły na zmiany w sypialni możecie czerpać z różnych źródeł. Ważne, żeby nie było nudno. Filmy i literatura erotyczna, blogi, czasem nawet przeglądanie ofert sex shopów – wszystko to może przynieść Wam kolejne inspiracje. Ważne, by jak najczęściej obracać w sferze erotyki razem, bo wspólne odkrywanie nowych obszarów, choćby najpierw teoretyczne, sprawi, że żadnego z Was nie trzeba będzie przekonywać do praktycznego wprowadzenia zmian w sypialni. Możecie też zdecydować się na gotowe erotyczne scenariusze, które odsłonią przez Wami nie eksplorowane dotychczas obszary.

Podsumowanie

Najważniejsza zasada jest taka: nie szukaj sposobu na to, jak przekonać Partnera / Partnerkę do zmiany w sypialni. Decyzja o wprowadzeniu nowości powinna być efektem gotowości obu stron na rozpalenie nowego ognia w sypialni. Tylko wtedy nowe i nieznane da Wam pełną satysfakcję i będzie cieszyło. W przeciwnym wypadku nawet lekka presja i poczucie bycia przekonywanym do czegoś może nawet uniemożliwić przeżycie orgazmu. Łatwiej będzie Wam zdecydować się na nowe pozycje czy gadżety, jeśli wspólnie będziecie – najpierw teoretycznie – odkrywać zmysłową sztukę miłości fizycznej i w ten sposób wzajemnie się stymulować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *