Pomysły na erotyczne scenariusze

 

Umówmy się: każdy z nas przynajmniej raz w życiu brał udział w jakimś przedstawieniu. Udawał kogoś innego. I świetnie się przy tym bawił. Wiemy, jak to jest wcielać się w inną postać. Pytanie brzmi czy próbowaliście wprowadzić roleplay do sypialni? Jeśli erotyczne scenariusze jeszcze nie zagościły w Waszym buduarze to nie wiecie co tracicie.

Dlaczego erotyczne scenariusze?

Co takiego chciałbyś robić w łóżku, czego nigdy nie miałeś? Na myśl o kim uginają się pod Tobą nogi? Jeśli powiecie, że nie macie żadnych erotycznych fantazji – nie uwierzę. Każdy je ma. Najpopularniejsze są łatwe do wymyślenia – seksowna pielęgniarka, nieustraszony pilot czy nauczycielka (oczywiście z nieodzowną linijką).

Jakiekolwiek są Wasze seksualne fantazje uważam, że warto je odkryć i włączyć do Waszego łóżkowego menu. Postanowiliśmy więc spisać najczęstsze fantazje, aby dać Wam odrobinę inspiracji. Na tych stronach znajdziecie erotyczne scenariusze, które pomogą rozpalić ogień w Waszej sypialni. Nie bójcie się więc próbować i spokojnie zanurzcie się w lekturze. Obiecujemy, iż każdy znajdzie tutaj seks scenariusz, który przez długie lata będzie pamiętał jako najlepszą noc w życiu.

Mała odmiana w sypialni czyli scenariusze romantyczne

W tej kategorii znajdziecie scenariusze erotyczne, których celem jest rozpalić na nowo ogień w sypialni. Te sceny przypomną Wam czasy kiedy z tęsknotą czekaliście aby wreszcie się spotkać i spędzić czas z drugą osobą. Przypomną Wam powolne odkrywanie nawzajem waszych ciał bądź, wręcz przeciwnie, zrywanie ubrań z drugiej osoby w pośpiechu. Wniosą do waszego łóżka świeżość i spontaniczny seks. A równocześnie te spełnione fantazje przypomną Wam jak ważne jest poświęcenie czasu i uwagi sferze erotycznej. Świetne na początek waszej drogi ku seksualnie spełnionemu związkowi.

O co chodzi z tym Greyem czyli lekki BDSM

Do tej kategorii zaliczyliśmy wszystkie scenariusze, które wprowadzają do waszego łóżka koncepcje dominacji i uległości oraz sadyzmu i masochizmu. Odnajdziecie tutaj koncepcje BDSM w wydaniu soft, które pozwoli Wam na zapoznanie się z nimi i stwierdzenie czy to coś dla Was. Warto wybierać spośród prezentowanych seks scenariuszy takie, na jakie macie ochotę – nie musicie spróbować wszystkiego. Wśród przygotowanych erotycznych scen znajdziecie mało wymagające koncepcje ale i te bardziej skomplikowane, wymagające wcześniejszego przygotowania, takie jak bondage. Dostosujcie więc wybór do okazji i czasu jaki macie na zabawę w sypialni.

Wasz pierwszy raz czyli eksperymenty w łóżku

Oczywiście mówimy tutaj o przysłowiowym „pierwszym razie” kiedy do waszej sypialni zawitają techniki wcześniej nie stosowane. W tych scenariuszach możecie znaleźć inspiracje dla nowych sposobów uprawiania seksu – takich jak seks analny i innych erotycznych technik, które pozwolą waszym ciałom osiągnąć przyjemność. Znajdziecie tutaj wskazówki, jak wprowadzić do łóżka pomysły, jakie nigdy nie przychodziły Wam do głowy w erotycznym kontekście.

Przełamywanie granic czyli BDSM dla zaawansowanych

Tutaj znajdziecie scenariusze dla zaawansowanych entuzjastów BDSM. Jeśli 50 Twarzy Greya wydaje się Wam czasami zbyt ostre, to możecie sobie odpuścić tą sekcję. Jest ona zaprojektowana, aby zadowolić koneserów sadyzmu, masochizmu i dominacji. Zawierają zarówno elementy łatwe w wykonaniu jak i te dosyć trudne i wymagające przygotowania. Tak jak zawsze w erotycznych podróżach, warto się upewnić iż Wasz Partner jest gotowy na przekroczenie pewnych granic w sypialni zanim zaplanujecie wdrożenie seksualnej fantazji z życie.