Mask Bijoux Indiscrets Dalila

When the sun goes down your other self is revealed. Enjoy a night of seduction among the shadows with Bijoux Indiscrets Masks.

Behind the playful appearance there’s a woman who knows exactly what she wants. One smile from Sybille and you will fall in surrender.

- 6 masks. 6 exclusive designs by Bijoux Indiscrets. 6 personalities.

- Easy to wear! Use the little stickers to apply the mask directly to your face.

- Reusable! The stickers are reusable. And there are some new ones inside.

- Skin Friendly! The adhesive of the stickers will not damage your skin.

- The stickers are flexible, which allows you to change their position so they adjust perfectly to your face.

- There are no ties! Put your mask directly on your face, without messing up your hair.

- Customizable! The material they are made of lets you cut the mask to your liking to achieve the perfect finish for your look.

- Up or down? Both ways! You decide on the position of the mask.

- They don’t obscure your vision.

- 100% flexible and durable!

- Role-playing games! The masks add a sensual and mysterious touch to your encounters, choose who you want to be tonight.

- Dance all you want with your mask, its comfortable position allows you total freedom of movement.

- The perfect accessory for formal dress parties:  a sensual touch for your look.

- We recommend placing the mask on skin that is clean and free of cosmetics.

0810006

Product description

Prezentujemy Państwu 6 wyjątkowych masek w 6 ekskluzywnych designach, prezentujących 6 odmiennych osobowości! Każda z masek została stworzona przez projektantów Bijoux Indiscrets.   Maski są łatwe w noszeniu, a dzięki małym naklejkom bez problemu stabilnie umieścisz je na twarzy. Nie potrzebujesz żadnych gumek ani sznurków! Możesz założyć maskę bezpośrednio na twarz, nie brudząc włosów. Bez obaw, naklejki są całkowicie bezpieczne dla skóry! Są elastyczne, dzięki czemu w każdej chwili możesz zmienić ich pozycję. Zapewnia to idealne dopasowanie do twarzy i komfort noszenia. Naklejki są wielokrotnego użytku, a w opakowaniu znajdziesz kilka dodatkowych, możesz więc poczuć się jak najprawdziwsza gwiazda burleski kiedy tylko masz na to ochotę!   Maski Bijoux Indiscrets mogą być idealnym dopełnieniem zmysłowych kreacji karnawałowych. Możesz w niej przetańczyć całą noc i zupełnie zapomnieć, że ją masz, a nad ranem wciąż będzie się stabilnie trzymać twarzy.   Rekomendujemy zakładanie masek na skórę czystą i wolną od kosmetyków.   Miłość i pasja zawsze idą w parze, przez co bardzo trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest potrzebna do naszego życia, pasja jest czymś niezbędnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas by iść do przodu, sprawia że jesteśmy silni lub czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych, pozwala nam oddać się w całości pracy i zajęciom które lubimy i przenosi nas do innego świata wtedy, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Tworząc nieuchwytną nić porozumienia pomiędzy partnerami, scala nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

More products from this category