Ekskluzywny sklep erotyczny - Releve

Stworzyliśmy luksusowy sklep erotyczny Releve aby umożliwić parom realizację marzeń i fantazji w związku. Naszym celem jest pomóc im w przekroczeniu granic i osiągnięciu seksualnego spełnienia. Naszym marzeniem jest sprawić by Releve stało się synonimem satysfakcji seksualnej i spełnienia, które sprawia iż każdy związek może się rozwijać i trwać.

Ars amandi, sztuka kochania, doskonalona jest od wieków. Nasyca kulturę i sztukę, możemy wskazać dziesiątki tekstów na jej temat. W ostatnich latach, za sprawą bestsellerowej serii książek autorki ukrywającej się pod pseudonim E.L. James, rzesze ludzi nawet w stałych związkach z długim stażem zrozumiały, iż mogą i powinny oczekiwać od partnera czegoś więcej. Stworzyliśmy ekskluzywny sklep erotyczny Releve, aby zaproponować Wam przejście od marzeń do praktyki, od literackiej fantazji do rzeczywistych, choć wydawałoby się – tak niecodziennych – przeżyć. Traktujcie fikcję tylko jako inspirację, a razem z nami twórzcie własne erotyczne historie...

Czego poszukujesz?

Akcesoria erotyczne dopasowane do zróżnicowanych potrzeb

Miłość można celebrować na wiele sposobów, dlatego oferujemy Wam starannie wyselekcjonowane, ekskluzywne akcesoria erotyczne dopasowane do zróżnicowanych potrzeb i pozwalające na zrealizowanie najbardziej nieszablonowych pomysłów.

Podzieliliśmy je według kilku kategorii.
Pierwszą z nich jest Romans. Znajdziecie tu wyrafinowane olejki i świece do zmysłowego masażu oraz żele do romantycznej kąpieli we dwoje, wszystko co pozwoli wprowadzić odpowiedni nastrój w sypialni.
Kategoria Chemia miłości oferuje natomiast wszelkiego rodzaju lubrykanty, żele oraz kremy, które wprowadzą do waszego życia erotycznego doznania rodem z Kamasutry.
Kategoria Poskramianie to istny „czerwony pokój" z akcesoriami Bondage. Kajdanki, kneble, opaski, krzyże i sznury do bondage'u – to tylko część z dostępnych tam narzędzi dominacji. Stąd blisko do sekcji Kara, gdzie znajdziecie uzupełniające akcesoria w klimacie BDSM: packi, pejcze i szpicruty. Dostępne akcesoria pochodzą z ekskluzywnych serii i uwodzą nie tylko jakością ale też designem nawiązującym do kanonów ars amandi.
Jeśli szukacie śmiałych doznań, w kategorii Anal znajdziecie olejki relaksujące, spraye oraz wibratory i kołki analne, które wprowadzą Was w nowy świat seksualnych wrażeń.
Kategoria Wibracje zawiera wysokiej jakości wibratory, masażery, stymulatory łechtaczki i punktu G znanych światowych marek.
W ekskluzywnym sex shopie Releve znajdziecie też akcesoria do wysublimowanych gier miłosnych - zestawy do striptizu, figlarne ozdoby na piersi, pierzaste boa oraz maski weneckie, które pomogą rozpalić ogień pożądania.
Mamy też gadżety, które możecie wykorzystać wspólnie lub w pojedynkę. Zebraliśmy pokaźną kolekcję masażerów osobistych LELO, które łączą elegancki design ze zdobyczami techniki.
Jeśli zastanawiacie się nad obejrzeniem filmu erotycznego, a nie wiecie od czego zacząć, zapraszamy do sekcji Gry erotyczne gdzie ostrożnie wybraliśmy wysmakowane pozycje z światowych wytwórni.

Nieważne czy poszukujecie prezentu dla ukochanej osoby, czy urozmaicenia na weekendowy wypad, koniecznie wpadnijcie do sekcji Podarunki. Tutaj znajdziecie szereg erotycznych prezentów, które wzniecą ogień miłości nie tylko w Walentynki ale również będą odpowiednie się na dowolną inną okazję.

Otwórz się na nowe doznania!

Luksusowy sklep erotyczny Releve powstał jako spełnienie śmiałych fantazji, przede wszystkim po to, by inspirować marzenia u naszych Gości. Chcemy Was otworzyć na przed Wami nieznane dotąd doznania. Często mówimy o balansowaniu na granicy i o jej przekraczaniu. Zachęcamy do jej testowania, jednocześnie podkreślając – wszystko w granicach bezpieczeństwa.

„Is that all there is?" – śpiewała w latach 60. Miss Peggy Lee, wyrażając m.in. rozczarowanie seksem i wybierając zamiast niego taniec. Podobne myśli nie grożą jednak naszym Gościom. Czy różnorodne akcesoria to wszystko, co możecie u nas znaleźć? Nie. O wyjątkowości naszego sklepu erotycznego przesądza jeszcze jedna kategoria produktów, które oferujemy. Jak już mówiliśmy naszym celem jest inspirować do odkrywania nowych horyzontów i dlatego stworzyliśmy miłosne scenariusze. Te unikalne, stylowe pudełka zawierają nie tylko akcesoria, ale i instrukcje do przygód, które możecie razem przeżyć. Wymagają jeszcze jednego składnika – Waszego czasu, bo nie będą trwały krótko. Różnicujemy je pod względem intensywności i dzielimy na trzy typy historii: Romans, Experyment i Transcendencja. Warto spróbować od romansu, chyba, że jesteście pewni, iż Wasz związek jest już gotowy na śmielsze zabawy. Możecie sprawdzić, co jest w środku, ale pamiętajcie – zepsuje to niespodziankę.

Historie Greya czy markiza de Sade na pewno są stymulujące, ale zaczerpnijmy z nich tylko to, co najlepsze. Jeśli natomiast macie już na myśli konkretny scenariusz, a potrzebujecie tylko rekwizytów, akcesoriów erotycznych, znajdziecie je w naszym sklepie. Nie uczymy natomiast podstaw. Nasze produkty skierowane są do dojrzałych, pełnoletnich Gości, którzy niewinność wykorzystają najwyżej jako jedną z erotycznych ról.