Bijoux Indiscrets - Burlesque Pasties (białe)

Bijoux Indiscrets Burlesque Pasties białe

Zakosztuj atmosfery ekskluzywnego buduaru albo zmysłowej magii Moulin Rouge z nakładkami na sutki białymi  Bijoux Indiscrets. Pozwól się zaprosić do odkrywania zmysłowej erotyki we własnej sypialni lub przenieś miłosne zabawy w stylowe wnętrza ekskluzywnego hotelu. Atmosfera takiego spotkania musi być wyjątkowa.

Zmysłowa dekoracja sutków zamieni wasze zbliżenie w erotyczny taniec rodem z paryskiej burleski i pozwoli Wam odkrywać na nowo Wasze ciała. Odważ się na coś niezwykłego, a z radością odkryjesz jak nawet małe eksperymenty - takie jak Burlesque Pasties białe - urozmaicają życie miłosne.

0801205
3 Przedmioty

Opis producenta

Odpłyń do klimatów paryskiej burleski końca XIX wieku, gdzie atmosfera kipiała od seksualnych uniesień. Poczuj jak wielki wpływ na udany seks mają subtelne, drobne bibeloty, jak hipnotyzować potrafią ekskluzywne frędzle obracane ruchem obrotowym piersi. Wykonane ze skóry i satyny, biało-czarne nakładki na sutki to element wyższego stopnia finezyjnego uwodzenia. Noś je ze swoją ulubioną bielizną, by pożądać i być pożądaną. Dwuczęściowy komplet samoprzylepnej osłony na sutki z małym akcentem i klasycznym pomponem pozwoli urozmaicić życie erotyczne lub na nowo rozbudzić namiętność. Więcej produktów z tej kategorii