Olejek Shunga - Aphrodisiac Oil Chocolate 100 ml (czekolada)

Shunga czekolada
  • Shunga czekolada

Pobudź swoje ciało z rozgrzewającym olejkiem z serii Shunga o aromacie czekolady. Jego zmysłowy zapach przeniesie Cię wraz z partnerem do niebiańskiej krainy uniesień. Wypróbuj go podczas romantycznego wieczoru i zasmakujcie w Waszych ciałach.

Organiczny olejek Shunga czekolada - specjalnie dla par

Pod wpływem miękkich intymnych pocałunków olejek do masażu Shunga czekoladowy wzmocni odczucia i przedłuży przyjemność stosunku. Doskonale sprawdzi się podczas masażu erotycznego, dzięki któremu stworzysz niezwykłą atmosferę bliskości i intymności z Twoim partnerem. Olejek Aphrodisiac Oil czekoladowy posiada właściwości pobudzająco-nawilżające, które pomogą nie tylko wzbudzić pożądanie, ale także pozwolą pozbyć się zmęczenia oraz zwiększą wydzielanie hormonów płciowych. Idealny prezent do przywrócenia namiętności w sypialni. Doskonale sprawdzi się jako produkt stworzony do tzw. gry wstępnej! Sprawdź również Shunga truskawki i szampan olejek do masażu, który sprawi, że poczujcie się luksusowo i wprowadzi Was w odpowiedni nastrój! 

8408304

Opis producenta

Inspired by Japanese erotic art, the Shunga range of products caters to lovers of love. A true invitation to travel, these elegant and refined cosmetics are imbued with sensuality, excitement and passion.

Więcej produktów z tej kategorii