Olejek Shunga - Aphrodisiac Oil Coconut 100 ml (kokos)

Olejek Shunga kokos
  • Olejek Shunga kokos

Pobudź swoje ciało z rozgrzewającym olejkiem do masażu z serii Shunga kokosowy. Jego zmysłowy zapach przeniesie Cię wraz z partnerem do niebiańskiej krainy uniesień. Wypróbuj go podczas romantycznego wieczoru i zasmakujcie w Waszych ciałach.

Wybierz rozgrzewający kosmetyk do stref erogennych - olejek o aromacie kokosa od Shunga!

Pod wpływem miękkich intymnych pocałunków olejek Shunga kokos wzmocni odczucia i przedłuży przyjemność stosunku. Doskonale sprawdzi się podczas masażu erotycznego, dzięki któremu stworzysz niezwykłą atmosferę bliskości i intymności z Twoim partnerem. Olejek Aphrodisiac Oil Coconut posiada właściwości pobudzająco-nawilżające, które pomogą nie tylko wzbudzić pożądanie, ale także pozwolą pozbyć się zmęczenia oraz zwiększą wydzielanie hormonów płciowych. Idealny prezent do przywrócenia namiętności w sypialni. Sprawdź również: olejek Shunga truskawki i szampan.

8408303
2 Przedmioty

Opis producenta

Rozgrzewający, jadalny olejek do miejsc intymnych o smaku kokosowym marki Shunga. Wykonany został bez użycia parabenów, glutenu i cukru. Słodzony sacharyną. Nadaje się do użycia z produktami wykonanymi z lateksu oraz z zabawkami silikonowymi. Olejek łatwo zmywa się z ciała przy użyciu ciepłej wody.

 

W każdym człowieku drzemią pragnienia, które chciałby zaspokoić, a także erotyczny potencjał, który chciałby zgłębić. Właśnie dlatego powstała Shunga, kanadyjska marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości kosmetyków służących poprawie jakości życia seksualnego.

 

Oferta Shunga zawiera najwyższej jakości kosmetyki, do produkcji których użyto wyłącznie wyselekcjonowanych, bezpiecznych dla ciała składników.

 

Słowo „Shunga” pochodzi z języka japońskiego i oznacza „taniec wiosny”, przy czym wiosna jest japońskim eufemizmem słowa „seks”. Zgodnie z dewizą tej marki, miłość jest sztuką, dlatego wszystkie produkty Shunga są w opakowaniach zdobionych ilustracjami inspirowanymi orientalną sztuką erotyczną.

 

Pojemność: 100 ml

Więcej produktów z tej kategorii