Olejek Shunga - Aphrodisiac Oil Creamy Latte 100 ml (kawowy)

Olejek Shunga latte
  • Olejek Shunga latte

Pobudź swoje ciało z rozgrzewającym olejkiem z serii Shunga Aphrodisiac Oil o zapachu kawy. Jego zmysłowy zapach przeniesie Cię wraz z partnerem do niebiańskiej krainy uniesień. Wypróbuj go podczas romantycznego wieczoru i zasmakujcie w Waszych ciałach. Pod wpływem miękkich intymnych pocałunków olejek wzmocni odczucia i przedłuży przyjemność stosunku.

Olejek do masażu Shunga kawowy - bez glutenu, parabenów i cukru

Olejek do miejsc intymnych o smaku kawowym Shunga jest olejkiem jadalnym, dlatego też producent zadbał, by miał dobry skład bez ewentualnych alergenów. Doskonale sprawdzi się podczas masażu erotycznego, dzięki któremu stworzysz niezwykłą atmosferę bliskości i intymności z Twoim partnerem. Olejek Aphrodisiac Oil Latte posiada właściwości pobudzająco-nawilżające, które pomogą nie tylko wzbudzić pożądanie, ale także pozwolą pozbyć się zmęczenia oraz zwiększą wydzielanie hormonów płciowych. Idealny prezent do przywrócenia namiętności w sypialni. Zobacz również Shunga olejek do masażu Libido, który ma wpływ na libido. 

8408302
3 Przedmioty

Opis producenta

Rozgrzewający, jadalny olejek do miejsc intymnych o smaku Latte marki Shunga. Wykonany został bez użycia parabenów, glutenu i cukru. Słodzony sacharyną. Nadaje się do użycia z produktami wykonanymi z lateksu oraz z zabawkami silikonowymi. Olejek łatwo zmywa się z ciała przy użyciu ciepłej wody.

 

W każdym człowieku drzemią pragnienia, które chciałby zaspokoić, a także erotyczny potencjał, który chciałby zgłębić. Właśnie dlatego powstała Shunga, kanadyjska marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości kosmetyków służących poprawie jakości życia seksualnego.

 

Oferta Shunga zawiera najwyższej jakości kosmetyki, do produkcji których użyto wyłącznie wyselekcjonowanych, bezpiecznych dla ciała składników.

 

Słowo „Shunga” pochodzi z języka japońskiego i oznacza „taniec wiosny”, przy czym wiosna jest japońskim eufemizmem słowa „seks”. Zgodnie z dewizą tej marki, miłość jest sztuką, dlatego wszystkie produkty Shunga są w opakowaniach zdobionych ilustracjami inspirowanymi orientalną sztuką erotyczną.

 

Pojemność: 100 ml

Więcej produktów z tej kategorii