Packa - DEVO Secret Garden Collection

Packa Devo Secret Garden Collection

Zasmakuj luksusu w sypialni dzięki wyjątkowym produktom Devo. Niektórzy mówią, że każdy potrzebuje trochę dyscypliny w życiu. A ty? Znajdź się w rękach surowego Mistrza, który stanowczo odpowie na każdy błąd, który popełnisz, wskaże ci właściwe zachowanie, ale także nagrodzi cię, jeśli spełnisz jego wymagania. A wszystko to uczyni Devo czerwona packa Secret Garden Collection. Pamiętaj, że pretekstem do seksownej, ekscytującej gry może być nawet niewinne zachowanie. Nagrodą, którą otrzymasz za lekcję, będzie poznanie nieznanych wcześniej pokładów przyjemności.

Czerwona packa Devo Secret Garden do BDSM i nie tylko

Ta luksusowa packa Devo Secret Garden czerwona, innymi słowy szpicruta będzie doskonałym towarzyszem pierwszych gier BDSM, choć docenią ją również bardziej doświadczeni miłośnicy eksperymentów w łóżku. Wykonana z pięknego materiału, ma szeroki zakres zastosowań i będzie pasowała do innych produktów Devo w twojej sypialni. Możesz jej użyć zarówno do pokazania prawidłowej pozycji, jak i do uderzenia w różne części ciała, a nawet delikatnego głaskania, jako nagrody. Przyjmij karę z radością, rób, co wam powiedziano, a nagroda będzie Twoja...

5904906031036_G
50 Przedmioty

Opis producenta

Zasmakuj luksusu w sypialni dzięki wyjątkowym produktom Devo. Czy jesteś niegrzecznym chłopcem, który powinien dostać lanie, czy może dziewczyną, która zasługuje na klapsy za nieprzyzwoite zachowanie? A może po prostu znasz kogoś, kto powinien poznać prawdziwą dyscyplinę? Jeśli klapsy są dla Ciebie sposobem na podniesienie temperatury w sypialni i chcesz spróbować czegoś mocniejszego, zdecydowanie powinieneś wypróbować packę Devo. Pozwoli ci ona stanowczo zastosować ekscytującą karę.

Luksusowa, odpowiednio ciężka i komfortowo dopasowana do dłoni, ta packa pomoże spotęgować odczucia Partnera. Wyrafinowana w każdym detalu i subtelnie wykończona, będzie doskonałym dodatkiem do Twojej buduarowej kolekcji. Produkt wykonany jest z tej samej tkaniny co inne produkty Devo, dzięki czemu możesz skompletować własną wymarzoną kolekcję.

Więcej produktów z tej kategorii