Lina Scandal - BDSM Rope

Lina Scandal BDSM Rope

Lubisz ostrzejsze zabawy w sypialni? Nie wyobrażasz sobie rozpalenia seksownej atmosfery bez odrobiny pikanterii? W takim razie mamy coś specjalnie dla Ciebie - lina do krępowania od Scandal! To kolekcja stworzona o parach, które pragną nowych doświadczeń w sypialni i nie boją się przekraczać własnych granic. Wykonane wyłacznie z najwyższej jakości materiałów, do których należy silikon klasy medycznej, stal nierdzewna, czy delikatne tkaniny. Wszystkie produkty tej marki zostały stworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy z nich został utrzymany w luksusowej, niepowtarzalnej estetyce, dającej poczucie ekskluzywności i splendoru. Scandal pozwoli Wam zamienić sypialnię w salę erotycznych zabaw z prawdziwego zdarzenia. Pozwólcie sobie ponieść wodze fantazji i zatraćcie się w świecie pasjonujących, erotycznych doznań!

Lina BDSM - szczegóły

Kolor: czarny

Materiał: Bawełna

Długość: 1000 cm

8337100

Opis producenta

Spełnij swoje najbardziej skrywane fantazje dzięki japońskiej sztuce Shibari. Jedwabista, uniwersalna lina mierzy aż 10 metrów długości, aby móc wiązać zmysłowe węzły i zawiłe kombinacje splotów.

Zanurz się w podnieceniu gry bondage z wszechstronną liną Scandal BDSM Rope, wyzwól swoją kreatywność dzięki spersonalizowanej grze krępowania, zgodnie z prawidłami, pochodzącej z epoki Edo, sztuki erotycznego pętania Kinbaku Shibari.

Ta wszechstronna lina wykonana z wytrzymałej mieszanki poliestru i bawełny oczaruje Cię niekończącą się kreatywną przyjemnością. Owiń ją wokół kostek, mocno zwiąż nadgarstki, a nawet stwórz jedyne w swoim rodzaju seksowne stroje, by rozkoszować się każdą niegrzeczną fantazją, o której Ty i Twój kochanek marzycie.

Bez względu na to, czy jesteś wstydliwym początkującym, czy też ekspertem od erotyki, pozwala ci ona na pełną swobodę w świecie BDSM i pomoże urozmaicić życie erotyczne.

Więcej produktów z tej kategorii