LELO - Tiani 3 (Black)

Lelo Tiani 3

Wibrator Tiani 3 jest on ekskluzywną propozycją dla par wymagających szczególnej oprawy miłosnych chwil. Tiani 3 to zgrabny gadżet dla dwojga, który zapewnia intensywne doznania bez angażowania rąk, równocześnie stymulując łechtaczkę i punkt G. Elastyczność konstrukcji sprawia, że idealnie przylega do kobiecego ciała. Jego anatomiczne rozmiary pozwalają na użycie go podczas zbliżenia, dostarczając mężczyźnie niezapomnianych wrażeń.

Na tym nie kończy się jego niezwykłość. Jest on wyposażony w elegancki pilot do zdalnego sterowania. Oddaj kontrolę w jego ręce, niech Cię drażni i prowadzi po krawędzi. Efekt jest oszałamiający.

Jego niewielkie rozmiary i jednocześnie zaskakująca cichość jak na taką moc wibracji, sprawiają, że kusi, aby Tiani 3 Lelo wziąć ze sobą na spacer...

5514801
3 Przedmioty

Opis producenta

Lelo Tiani 3

Tiani 2 od LELO to udoskonalona wersja popularnego masażera Tiani, laureat Red Dot Award za najlepszy masażer dla par zaprojektowany do noszenia przez kobiety podczas stosunku. Dzięki unikalnej technologii SenseMotion, kontrola nad zaaplikowanym urządzeniem odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota, z zasięgiem do 36 m. Tiani 2 jest wodoodporny w celu ułatwienia utrzymania go w czystości i umożliwienia zaznania chwili zapomnienia także pod wodą. Tiani 2 jest wysoce ergonomiczny, z łatwością adaptuje się do kształtu kobiecego ciała, umożliwiając doznawanie wyjątkowo intensywnych wrażeń bez użycia rąk, w różnych pozycjach. Posiada 8 różnych programów wibracji, silnych i jednocześnie niezwykle cichych.

Tiani 2, jak wszystkie produkty LELO, wykonany został z najwyższej jakości materiałów, w tym silikonu klasy medycznej, który jest bardzo przyjemny w dotyku i całkowicie bezpieczny w kontakcie z ciałem.

Zalecamy po każdorazowym użyciu zabawki erotycznej, dokładnie ją zdezynfekować a następnie wytrzeć do sucha lub przepłukać wodą. Ze względu na rodzaj użytych materiałów, polecamy wybór wyłącznie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne mogą doprowadzić do ich uszkodzenia.

Produkty szwedzkiej marki LELO to powiew świeżego powietrza w branży erotycznej. Nowoczesny design, elegancja, troska o najwyższą jakość wykonania - wszystko to decyduje o niepowtarzalności ich produktów. Producent dołożył wszelkich starań, by artykuły LELO nie były zwykłymi gadżetami erotycznymi, a prawdziwymi dziełami sztuki. Produkty LELO to jedne z najczęściej kupowanych artykułów erotycznych na świecie.

Parametry techniczne:

wymiary: 84 X 42 X 28 mm

średnica: 28 mm

długość użytkowa: 75 mm

waga: 31 g

długość użytkowa: 110 mm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy 70 mAh 3,7 V

czas ładowania: 2 h w 5,0 V 70 mAh

czas użytkowania: do 2 godzin

interfejs: zmienny (8 programów)

tworzywa: ABS / silikon medyczny

Wszystkie produkty LELO objęte są roczną gwarancją producenta.

Więcej produktów z tej kategorii