Shunga - Garden of Edo Organic Collection (zestaw)

Shunga zestaw olejków
  • Zestaw Shunga Garden of Edo
  • Zestaw olejków  do masażu
  • Shunga zestaw olejków

Zestaw Shunga Garden of Edo polecamy szczególnie parom, dla których oprawa miłosnych chwil ma szczególną wartość. Specjalnie dobrana kompozycja 5 produktów posiada cały wachlarz zastosowań: od delikatnego, rozgrzewającego masażu czy pobudzającej kąpieli aż po uwrażliwiające na orgazmy pieszczoty z użyciem specjalnego żelu wzmacniającego doznania obojga kochanków.

Co zawiera ten zestaw olejków  do masażu?

Każdy z 5 wyjątkowych produktów: - egzotyczny olejek do masażu o zapachu zielonej herbaty, - intymny lubrykant Toko na bazie wody, - pobudzający i nawilżający olejek do masażu, - uwrażliwiający żel intymny dla mężczyzn i kobiet o zapachu czarnego lotosu, - aromatyczna sól do kąpieli z minerałami z Morza Martwego, doskonale komponują się ze sobą i z Waszymi ciałami. Możecie stosować je wszystkie razem lub oddzielnie - to Wy decydujecie, na co macie ochotę. Zestaw olejków marki Shunga sprawdzi się doskonale jako prezent dla świadomej swojego ciała osoby, lub jako wysublimowany, intymny prezent ślubny, jak również jako kompletne wyposażenie Waszej miłosnej szuflady. Cała kolekcja bazuje na organicznych składnikach i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Jeśli chcesz sprawić bardziej intymny prezent pomyśl o zestawach fetish

8402300
1 Przedmiot

Opis producenta

Zestaw marki Shunga, w skład którego wchodzą: organiczne olejki o zapachu zielonej herbaty (jeden do masażu, drugi do miejsc intymnych), organiczny lubrykant TOKO, żel zwiększający siłę doznań seksualnych dla par Lotus Noir oraz sól z morza martwego do kąpieli o zapachu kwiatu lotosu.

 

W każdym człowieku drzemią pragnienia, które chciałby zaspokoić, a także erotyczny potencjał, który chciałby zgłębić. Właśnie dlatego powstała Shunga, kanadyjska marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości kosmetyków służących poprawie jakości życia seksualnego.

 

Oferta Shunga zawiera najwyższej jakości kosmetyki, do produkcji których użyto wyłącznie wyselekcjonowanych, bezpiecznych dla ciała składników.

 

Słowo „Shunga” pochodzi z języka japońskiego i oznacza „taniec wiosny”, przy czym wiosna jest japońskim eufemizmem słowa „seks”. Zgodnie z dewizą tej marki, miłość jest sztuką, dlatego wszystkie produkty Shunga są w opakowaniach zdobionych ilustracjami inspirowanymi orientalną sztuką erotyczną.

Więcej produktów z tej kategorii