Kara

Pokazano 1-16 z 33 pozycji

Każdy z nas czasami potrzebuje odrobiny dyscypliny. Wprowadzenie do sypialni praktyk BDSM jest nie tylko sposobem na podgrzanie temperatury w sypialni, ale także pozwala na ćwiczenie wzajemnego zaufania. Te seksualne przygody są przeznaczone dla Partnerów, którzy są gotowi nawzajem odkrywać swoje granice i przekraczać je wspólnie. Bogaty wybór akcesoriów i technik sprawia, że możecie spróbować zaczynając od delikatnego, pobudzającego zmysły klapsa i wspólnie zadecydować, gdzie wasza erotyczna podróż Was zaprowadzi.

Akcesoria BDSM

Oczywiście klasyką gatunku są akcesoria BDSM z linii Fifty Shades of Grey z kolekcji Freed. Nieważne, czy jesteś zagorzałym fanem Christiana Greya, czy też raczej fanem klasycznego Markiza de Sade produkty z tej serii zaskoczą Cię najwyższą jakością. Zrobione z miękkiej skóry z odpowiednio dobraną wyściółką dla komfortu, zaskakują ponadczasową elegancją połączoną z beztroską używania. Produkty dostępne w szerokiej linii zawierają knebel, kajdanki, obrożę, packę, szpicrutę oraz pejcz. Wszystko w misternych fioletowo złotych kolorach, w waszym pokoju zabaw wyglądać będzie jak małe dzieło sztuki.

Dla entuzjastów bardziej buduarowego stylu polecamy serię Scandal nawiązującą do francuskiego fin de siècle. Seria ta wykończona z błyszczącą tkaniną przywodzi na myśl królewską elegancję Paryskich domów uciech. Wszystkie przedmioty w serii utrzymane są w tej samej tonacji i wykończone tak, że tworzą niezapomnianą kolekcję. W serii znajdziecie wszystkie klasyki gatunku – szpicrutę, packę, pejcz, kajdanki. Na uwagę zasługują kneble – ponieważ Scandal wprowadził dwa ich rodzaje – klasyczny knebel podłużny i jego wygodniejszą wersję z kulką. Kneble tej marki są bezwonne i bezsmakowe oraz bardzo wytrzymałe. Dodatkowo w serii Scandal znajdziecie bullwhip, który jest propozycją dla wytrawnych koneserów bólu.

Zestawy fetish dla tych, którzy oczekują czegoś więcej

Dla tych z Was, którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z BDSM i nie chcą się zaopatrywać w drogie akcesoria przygotowaliśmy zestawy fetish Fifty Shades of Grey. Są one alternatywą pozwalającą na poznanie różnego rodzaju dostępnych w BDSM akcesoriów. Pozwolą Wam na wycieczkę do pokoju zabaw i późniejszą decyzję czy pragniecie wprowadzić tą alternatywę do waszej sypialni.