Poskramianie

Pokazano 1-16 z 20 pozycji

Każdy z nas marzył kiedyś o byciu przywiązanym do łóżka… Wiązanie drugiej osoby jest niesamowicie erotycznym wyrazem naszych pasji, które można praktykować na wiele sposobów. Co więcej jest to doskonały sposób aby w niewinnym kontekście wprowadzić do sypialni urozmaicenie, które na zawsze odmieni wasze życie erotyczne. Nieważne czy jesteś mistrzem sztuki Shibari czy używasz satynowych kajdanek odważ się wejść w świat miłosnego poskromienia i odkryj jakie erotyczne fantazje możesz spełnić.

Akcesoria do związywania i poskramiania dla początkujących i zaawansowanych

Dla początkujących polecamy kajdanki z luksusowej serii Scandal. Kajdanki są wykonane w misternie zdobionej tkaniny i wykończone od środka miękką wyściółką dla komfortu Partnera. Całość utrzymana w buduarowym klimacie francuskiego salonu z fin de siècle zapewni ucztę nie tylko dla ciała ale też dla oczu. Do tych przepięknych kajdanek polecamy pasującą obrożę ze smyczą, która pozwoli Wam wprowadzić do sypialni uległość w najbardziej erotycznym wydaniu. Seria Scandal zawiera również bardziej wysublimowane akcesoria bondage w postaci więzów na drzwi oraz mocowanych do łóżka.

Dla miłośników skórzanych akcesoriów polecamy pięknie wykończone kajdanki z serii Fifty Shades of Grey Freed. Ta seria pięknych, fioletowych akcesoriów została zrobiona z dbałością o najmniejsze szczegóły, których nie powstydziłby się sam Christian Grey. Oprócz kajdanków w serii znajdziecie także piękną opaskę na oczy i miękką wyściółką, która pozbawi Was wzroku i otworzy Wasze ciała na intensywność cielesnych doznań.

Sztuka Shibari - najbardziej znana praktyka bondage

Najbardziej tradycyjnym a jednocześnie wymagającym najwięcej kunsztu sposobem wiązania Partnera jest użycie liny. Japońska sztuka Shibari nie jest bowiem prosta w wykonaniu i wymaga wcześniejszego nauczenia się więzów. Całe szczęście wystarczy poznać kilka podstaw i prostych zasad by wprowadzić do sypialni nieskończoną ilość nowych możliwości. Liny stosowane do praktyk bondage muszą spełniać określone wymagania. Dla chcących spróbować sztuki wiązania po raz pierwszy jak i wytrawnych koneserów erotycznych doznań mamy luksusowe liny z serii Fifty Shades of Grey. Liny te dostępne w dwóch wariantach 5 lub 10 metrów są perfekcyjnie uplecione i zakończone metalowymi końcówkami. Nie tylko pięknie wyglądają na nagim ciele ale także gwarantują wygodę wiązania.