Devo

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Marka Devo została stworzona dla ludzi, którzy cenią sobie ekskluzywną oprawę erotycznych chwil. Stworzone przez nas przedmioty zostały wymyślone tak, aby umilić erotyczne chwile parom, które chcą spróbować czegoś więcej i chcą się zaangażować w delikatną dominację. W każdej kolekcji znajdziecie Państwo serię siedmiu przedmiotów utrzymanych w tej samej stylistyce i pasujących do siebie tak, aby cieszyły nie tylko ciało ale także i oko.

Kolekcje akcesoriów erotycznych marki Devo

Kolekcja Devo Opium collection nawiązuje do subtelnej erotyki japońskich dzielnic rozkoszy. Przedmioty ozdobione delikatną niebieską tkaniną w orientalne smoki, których nie powstydziłby się najbogatsze domy Yoshiwary. Stylistyka kolekcji pozwoli Partnerom na zanurzenie się w świecie subtelnej, wyrafinowanej miłości i skupienie się na potrzebach drugiej osoby. Orientalna erotyka w połączeniu z odpowiednim zaprojektowaniem poprowadzi ich ścieżką do Wielkiego Finału.

Kolekcja Devo Secret Garden natomiast przywodzi na myśl zakazane związki i wspólną tajemnicę, nawiązuje do zakazanych domów Paryża z okresu fin do siècle. Jej bogata stylistyka przywodzi na myśl czerwony jedwab z drogocennym kwiatowym haftem nawiązuje do delikatnej erotyki jaka towarzyszyła życiu kurtyzan. Kolekcja nawiązuje do wszystkiego co zakazane a zarazem tak pożądane w związku, który gotowy jest aby przekraczać granice.