Wibracje

Pokazano 1-16 z 43 pozycji

Seksualne uniesienia można przeżywać z drugą osobą lub też solo. W obu przypadkach warto mieć ze sobą pomocnika, który zapewni nam orgazm przez duże O. Nieważne czy w erotyczną podróż wyruszasz z kimś czy samemu, wibratory używane do osiągnięcia rozkoszy powinny cechować się niezawodnością i różnymi możliwościami stosowania. Co jest bowiem ważniejszego niż sprzęt, który doprowadzi Cię za każdym razem do erotycznej ekstazy.

Wibratory - różne rodzaje dla różnych potrzeb

Pierwszą kategorią wibratorów wartych wspomnienia są różdżki, czyli masażery służące do pieszczenia miejsc intymnych bez penetracji. Warto zaopatrzyć się w taki sprzęt ponieważ można go używać zarówno do zabaw solo jak i pomoże w osiągnięciu satysfakcji wraz z Partnerem podczas stosunku. Tutaj proponujemy smart wand od Lelo, dostępny w dwóch wielkościach przyrząd z bardzo potężnym silniczkiem sprawia, że wielokrotne orgazmy nie pozostają już w strefie marzeń. Te luksusowe masażery są nie tylko skuteczne ale też i pięknie wyglądają uwodząc oko swym nowoczesnym designem.

Wibratory dające przyjemność obojgu partnerom

Do zabaw solo bądź przygotowania Partnerowi erotycznego show polecamy wibratory do penetracji dostępne w różnych wersjach. Klasyczny prosty wibrator Elise 2, to kolejna już odsłona klasyki od szwedzkiego producenta. Ten niepozorny wibrator wyposażony jest w aż w dwa silniki – przy końcówce i przy podstawie dla silniejszych i dłuższych orgazmów. Dla miłośniczek intensywnych orgazmów niezastąpiony jest tzw. króliczek czyli wibrator z ruchliwym wypustkiem. Ina Wave od Lelo to wibrator najnowszej generacji, który zaskakuje nas 10 różnymi programami wibracji przy możliwości sterowania tempem. Wibratory te są również wodoodporne i posiadają potężną baterię pozwalającą na 2 godziny nieprzerwanej zabawy.

Ekskluzywne wibratory

Dla miłośników klasyki z nowoczesnym akcentem proponujemy ekskluzywne wibratory Lelo do stosowania podczas stosunku. Dają one erotyczną przyjemność obojgu Partnerów podczas seksu pozwalając na dodatkową stymulację intymnych miejsc. Tiani 2 to klasyczna propozycja dająca możliwość 8 różnych programów wibracji w tym dwóch sterowanych za pomocą ruchów nadgarstka. Tiani 3 została wzbogacona o mocniejszy od starszej wersji silnik również całkowicie wodoodporna. Dla miłośniczek najwyższego luksusu ten wibrator dostępny jest również w wersji pokrytej 24 karatowym złotem.