Anal

Pokazano 1-16 z 50 pozycji

Seks analny jest to tabu, które tylko niektórzy mają odwagę się przełamać. Jest to kolejny poziom wtajemniczenia w ścieżce seksualnego rozwoju i poszukiwaniu nowych rodzajów przyjemności. Jest ekscytujący nie tylko ze względu na nowe doznania fizyczne ale również na odczucia emocjonalne. Ta jakże prosta w założeniu forma miłości wymaga subtelnych przygotowań oraz właściwego przeprowadzenia aby doprowadzić Partnera do spełnienia. Dlatego też wprowadziliśmy osobną kategorię akcesoriów do seksu analnego dla osób, które chcą spróbować i dla tych dla których miłość grecka jest nie pierwszyzną.

Aby seks analny był przyjemnością najlepiej jest przygotować ciało do niego przed samym aktem. Do tego celu zostały stworzone spraye firmy Pjur. Te małe, skondensowane atomizery zawierają potężne dawki środków pomagających w seksie analnym, które powinno się użyć na pół godziny przed zbliżeniem. Dostępne są w dwóch wersjach – analyse me to wersja delikatna dla początkujących entuzjastów tylnego wejścia. Back door natomiast to środek dla koneserów bardziej intensywnych analnych zbliżeń – pozwala on na głęboką i stymulującą penetrację.

W opcji dla wegan Intimate Earth przygotowała spray Daring Anal z trawą cytrynową, który powoduje rozluźnienie pozwalające na przyjemny i głęboki stosunek bez efektu znieczulenia. Dodatkowo Intimate Earth stworzył lubrykant Ease Anal – bezzapachowy i bezsmakowy produkt, który zapewni pełnię seksualnej przyjemności nawet osobom wrażliwym na inne produkty tego typu.

Lubrykanty do seksu analnego


Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do pierwszych zabaw analnych, czy już pozwoliliście sobie na więcej ważnym elementem stosunku lubrykanty i żele do stosowania podczas samego zbliżenia. Tutaj z pomocą przychodzi znów marka Pjur z trzema seriami – Analyse me, Analyse me comfort oraz Back door. Wybór właściwego specyfiku i dobranie go do planów na niezapomnianą noc zapewni komfort zbliżenia oraz niezapomniane wrażenia.

W kategorii tej znajdziecie też sprzęty przydatne we wprowadzaniu greckiej miłości do seksualnego repertuaru. Oferujemy zatyczki analne Booty Plug set z ekskluzywnej serii Rianne S. Zatyczki są pakowane w zestawy w różnych wielkościach aby umożliwić gładkie przejście od łagodnej do bardziej ekscytującej stymulacji. Oferujemy też masażery analne marki Lelo – prosty i zaskakująco silny Loki oraz zdalnie sterowany Hugo, który umożliwia zdalne sterowanie wibracjami nawet z sąsiedniego pokoju.