Gry

Pokazano 1-16 z 33 pozycji

Tak jak w życiu, w seksie każdy ma czasami ochotę na troszkę zabawy. Aby umożliwić Wam odgrywanie fantazji albo po prostu zaskoczenie Partnera nietypową zabawą łóżkową w tej kategorii zgromadziliśmy wszystko co wprowadzi do Waszej sypialni urozmaicenie, między innymi gry erotyczne i inne gadżety. Możliwości są ograniczone jedynie Waszą wyobraźnią. Możecie wprowadzić odrobinę seksualnej tajemnicy używając jednego z dostępnych akcesoriów lub skorzystać z gotowego zestawu do łóżkowych przygód. Jeśli szukacie kompletnego erotycznego scenariusza zachęcamy do odwiedzenia sekcji miłosne scenariusze.

Gry erotyczne

Większość z nas uwielbia od czasu do czasu powiew tajemnicy, czemu więc nie spróbować tego w łóżku? Aby wzbudzić namiętność Partnera można zaskoczyć go wybierając jedną z erotycznych masek na twarz i sprawdzając nasze gry erotyczne. W kolekcji posiadamy miękkie materiałowe maski z serii Bijoux Indiscrets, które nawiązują do różnych stylów i mogą być wskazówką dla kochanka jaka przyjemność czeka go dziś. Maski te nie wymagają wiązania i są super łatwe do założenia i ściągnięcia. Z tej serii warta wspomnienia jest na przykład maska Bojoux Indiscrets Dalila. Dla wielbicieli klasycznych masek mamy kolekcję Petits Joujoux, która nawiązuje do klasycznych elementów maskarady. Te klasyczne, metalowe maski są misternie zrobione aby przypominać nam o zakazanych przyjemnościach weneckiego karnawału - idealna gra dla par.

Gry dla par w stylu Moulin Rouge

Jeśli chcesz potraktować Partnera występem w klimacie Moulin Rouge możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanych nakładek na sutki. Te małe dzieła sztuki sprawią, że twoje piersi będą kusić przy każdym ruchu. Nakładki są od środka przyklejane i pozwalają wybrać spośród rzeszy dostępnych opcji – klasyczne z frędzlami w kolorze białym bądź czarnym, z kokardami, z cekinami bądź z piórami. Każde z nich przywodzące na myśl inny klimat i obiecujące erotyczny wieczór rodem z burleski. Dla miłośników bardziej orientalnych klimatów Bijoux Indiscrets przygotowało serię Flamboyant nawiązującą do klejnotów używanych przez orientalne tancerki.

Zestawy akcesoriów do miłosnych gier

Dla osób, które szukają kompleksowego pomysłu na miłosną zabawę, bądź chcą po prostu zapakować jedną rzecz na erotyczny weekend polecamy zestawy akcesoriów, które uświetnią gry dla par. Marka Lelo przygotowała zestawy zawierające kultowe już wibratory tej firmy w połączeniu z luksusowymi akcesoriami tej marki. Zestawy te mogą równocześnie stanowić romantyczny prezent i zaproszenie do weekendu wypełnionego wspaniałym seksem.