Chemia miłości

Pokazano 1-16 z 63 pozycji

Mówi się, że w związku najważniejsza jest chemia. Czemu więc nie skorzystać z dobrodziejstw współczesnej nauki, i nie wspomóc się w osiąganiu satysfakcji w łóżku? Z takimi pomocnikami jak lubrykanty osiągnięcie seksualnego spełnienia nie będzie trudne. A jeśli kombinacje będzie trafiona czekają na was niezapomniane noce z wielkim „Och!” na końcu.

Lubrykanty wodne, na bazie silikonu i smakowe – co jeszcze mamy w Releve?

Aby nasza erotyczna wyprawa była udana polecamy lubrykanty zapachowe marki Shunga, które łączą wysoką jakość ze świeżym inspirującym zapachem. Dla tradycjonalistów i miłośników intensywniejszych zabaw Shunga przygotowała lubrykant wodny oraz super trwały silikonowy. Tak jak i w tym wypadku wszystkie produkty shunga cechują się niezmiennie wysoką jakością. Dla miłośników zabaw na suchym lądzie Shunga przygotowała jadalny puder do ciała w smakowitych wariantach – owoców egzotycznych, wiśniowym, malinowym, miodowym oraz szampana z truskawkami.

W miłosnym menu mamy także pozycję dla wegan – seria Intimate Earth to lubrykanty wodne i lubrykanty silikonowe dla osób, którym naturalność produktu sprawi najwyższą przyjemność. Obok klasyków takich jak lubrykant wodny oraz silikonowy w różnych rozmiarach, w tej serii znajdą się również wersje jadalne takie jak bananowe ciastko z kremem, świeże truskawki, dzikie wiśnie czy słony karmel. W swoim różnorodnym repertuarze producent ten przewidział także miłosne specyfiki, które zapewnią paniom niecodzienne doznania podczas zbliżeń takie jak Clitoral Gel – żel pobudzający łechtaczkę aby intensywniej i mocniej doznawać orgazmu. Specyfik ten dostępny jest w wersji łagodnej i intensywniejszej.

Jeśli pragniesz aby stosunek przynosił niezwykłe doznania można skorzystać z seksualnych doświadczeń producentów marki Shunga i zaopatrzyć się w jeden z ich alchemicznych specyfików. Krem przedłużający stosunek Dragon Creme sprawi, że przyjemność będzie trwać dłużej dostarczając obojgu partnerów niezapomnianych wrażeń. Mityczny czarny lotos czyli krem lotus noir sprawi, że wasze ciała przygotują się na miłosną przygodę tak, aby jeszcze mocniej odczuwać erotyczne pobudzenie. Krem hold me tight napina kobiece mięśnie i nieziemsko potęguje doznania obydwu partnerów podczas zbliżenia.