Prezenty

Pokazano 1-16 z 23 pozycji

Wybór dobrego prezentu to nie lada sztuka i większość z nas głowi się nad tym co okazję, a jest ich wiele: walentynki, rocznica, mikołaj, ślub, urodziny, imieniny i inne. Czasem szukamy pomysłu na wspólny weekend, który rozpali pożądanie i pozostawi niezapomniane wspomnienia na długo. W naszej ofercie znajdziecie różne prezenty erotyczne na różne okazje: zestawy olejków, świece, elegancko zapakowane zestawy akcesoriów erotycznych, vouchery prezentowe i gotowe scenariusze na weekend wraz z wszystkim czego potrzeba do ich realizacji.

Zestawy prezentowe dla par

Więc jakie prezenty erotyczne wybrać? Jak go przygotować? Jest to prostsze niż się wydaje. Przy wybieraniu erotycznego prezentu trzeba się kierować tym aby był naprawdę wysokiej jakości. W tej sferze nie można pozwolić sobie na ustępstwa. Jednym z najlepszych wyborów są wysmakowane zestawy prezentowe dla par, które są przemyślane, kusząco zapakowane i nie pozostawiające wątpliwości co do ich jakości. A jaki zestaw?

Jeśli czujesz że powinieneś wybrać opcję romantyczną i nie insynuować konkretnych zabaw proponujemy sięgnąć po romantyczne zestawy prezentowe dla par zawierające, olejki do masażu, świece zapachowe takie na przykład jak Shunga Organica. Kolejnym dobrym wyborem w takim przypadku przypadku, ale pozwalającą osobie obdarowanej zaszaleć i wybrać to na co tak naprawdę ma ochotę jest to erotyczny Voucher prezentowy. Możesz się zdziwić co wybierze. W naszym wydaniu to Ty go stworzysz tak aby pasował do okazji jak i do osoby która go otrzyma.


Jeśli wiesz czego pragnie Twój Partner a przy okazji chcesz poszerzyć Waszą kolekcję akcesoriów proponujemy sięgnąć po gotowe, ładnie zapakowane i wysokiej klasy zestawy erotyczne. Zaczynając od delikatnego Heaven Scent poprzez zestawy z serii Lelo Love, Lust lub sięgnąć po trochę bardziej pikantne jak Dare Me. Wszystkie zestawy tej szwedzkiej marki gwarantują nie tylko wysoką jakość, ale także piękny ponadczasowy design.

Prezenty erotyczne - unikalne scenariusze

Dla osób które chcą wprowadzić odmianę w sypialni nie tylko nowymi zabawkami, rozgrzać atmosferę i spróbować zupełnie nowych emocji polecamy unikalną propozycję - gotowe scenariusze erotyczne, które zapewnią niezapomnianą noc. Są one elegancko zapakowane, zawierają komplet przedmiotów najlepszych marek i kompletny scenariusz wieczoru lub nawet całej nocy pełnej erotycznych uniesień.

Czasami niewiele trzeba by urozmaicić życie seksualne, przemycić coś nowego do sypialni albo pozwolić Partnerowi się zaskoczyć. Taka odmiana powoduje poprawę nie tylko życia erotycznego, ale także energetyzujący powiew świeżości w związku i chęć odkrywania siebie oraz swoich możliwości na nowo. To może zapoczątkować długoterminową zmianę w Waszej relacji.